Touch The Flame | Jesus Fellowship Songs

Touch The Flame | Jesus Fellowship Songs


en Mijn volk, waarover Mijn Naam is uitgeroepen, in ootmoed buigt en bidt, en zij Mijn aangezicht zoeken, en zij zich bekeren van hun slechte wegen, dan zal Ík vanuit de hemel horen, hun zonden vergeven en hun land genezen. Nu zullen Mijn ogen open zijn, en Mijn oren opmerkzaam zijn op het gebed van deze plaats. 2 kronieken 7 Wat als we ons weer tot U zouden wenden? Wat als we de Oorsprong weer zouden vinden? Wat als onze harten vurig zouden branden met een onophoudelijke passie? Wat als U zou horen uit de hemel? Wat als U Uw vuur zou doen neerdalen? Wat als we onze levens los zouden laten en opnieuw geraakt zouden worden door het vuur? Staande voor Uw aangezicht zijn wij gekomen: naakt, arm en blind. We hebben zo veel in Uw Naam gedaan maar, hoeveel vruchten heeft het ooit afgeworpen? Daarom wachten wij we wachten op U ja we zoeken, we zoeken Uw aangezicht opnieuw. We verlangen ernaar U te kennen. Uw hartslag te kennen we beginnen opnieuw leren om opnieuw te lopen Wat als we ons weer tot U zouden wenden? Wat als we de Oorsprong weer zouden vinden? Wat als onze harten vurig zouden branden met een onophoudelijke passie? Wat als U zou horen uit de hemel? Wat als U Uw vuur zou doen neerdalen? Wat als we onze levens los zouden laten en opnieuw geraakt zouden worden door het vuur? Staande voor Uw aangezicht zijn wij gekomen: naakt, arm en blind. We hebben zo veel in Uw Naam gedaan maar, hoeveel vruchten heeft het ooit afgeworpen? Daarom wachten wij we wachten op U ja we zoeken, we zoeken Uw aangezicht opnieuw. We verlangen ernaar U te kennen. Uw hartslag te kennen we beginnen opnieuw leren om opnieuw te lopen Wat als we ons weer tot U zouden wenden? Wat als we de Oorsprong weer zouden vinden? Wat als onze harten vurig zouden branden met een onophoudelijke passie? Wat als U zou horen uit de hemel? Wat als U Uw vuur zou doen neerdalen? Wat als we onze levens los zouden laten en opnieuw geraakt zouden worden door het vuur? Waar is het besef van Uw heilige aanwezigheid? Waar is de kracht die de geschiedenis kenmerkte dat ons ongeloof beschaamd? Waar is het besef van Uw heilige aanwezigheid? Waar is de kracht die de geschiedenis kenmerkte dat ons ongeloof beschaamd? We willen U opnieuw terug Waar is het besef van Uw heilige aanwezigheid? Waar is de kracht die de geschiedenis kenmerkte dat ons ongeloof beschaamd? We willen U opnieuw terug We willen U terug We willen U terug We willen U terug We willen U terug opnieuw

You May Also Like

About the Author: Oren Garnes

54 Comments

  1. ❤️Thank you for bringing forth Gods gift to us, His children. How wonderful is the talents He gives to His loved ones. Thank you for using your given gift to praise ALMIGHTY ABBA FATHER!!❤️

  2. "I counsel you to buy from Me gold having been tried by fire, so they you may become rich, and white robes, so that you may be clothed, and the shame of your nakedness may not appear, and eye salve, so that you may annoint your eyes, in order that you may see." Rev 3:18

  3. Hallelujah!! Praise Jesus! Thank You Lord!🙏🙏💖💖✝️✝️🌊🌊💕🌺🌺🌺

  4. God bless you all for fellowship and worship songs to
    Give our Heavenly Father Praises!!💖💖💖💖💖

  5. Mentally and spiritually abusive man. A liar and hypocrite. Glad you the pile of lies you belong to have collapsed. POS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *