FIRST CLASS vs. BUSINESS CLASS vs. ECONOMY CLASS aboard Emirates’ A380!

FIRST CLASS vs. BUSINESS CLASS vs. ECONOMY CLASS aboard Emirates’ A380!


Dobrý deň všetci! ๐Ÿ˜€ Dnes som na palube jednoho z najnovších Airbusov A380 Emirates a porovnám sedadlá všetkých troch tried! ๐Ÿ˜€ Dúfam, že si toto video užijete! Začnime tu! ๐Ÿ˜€ Ekonomická trieda Toto je nové sedadlo ekonomickej triedy Emirates z roku 2016. Zatiaľ je dostupné len na zopár Airbusoch A380. Miesto na nohy je neuveriteľné! Ale majte na mysli, že tam ešte nie sú žiadne magazíny vo vrecku… Nová obrazovka je o niečo širšia a tenšia ako predchádzajúca, ale je stále vo Full HD K dispozícií je niekoľko portov, napr. USB port na nabíjanie mobilných telefónov… Ovládač ma aj dotykovú obrazovku. Toto je stolík aj s držiakom na poháre… A je tu aj obyčajná elektrická zástrčka a držiak na kabát… Prečo je tam kamera!? To sa mi nepáči…byť pred kamerou počas celého letu… Rezolúcia obrazovky je celkom dobrá! Tak toto je ekonomická trieda Emirates na palube A6-EBU, to je registrácia tohto lietadla. Mimochodom, toto je jedna z toaliet… Tu sú nejaké jedlá a hry pre deti, ktoré Emirates rozdávajú na dlhých letoch! Obchodná trieda Tak toto je kabína obchodnej triedy! ๐Ÿ˜€ Sedadlo zahŕňa svetlo na čítanie, niekoľko portov, ako napr. USB port a obyčajná elektrická zástrčka… Okrem toho, každé sedadlo má svoj vlastný mini-bar s bezplatnými nápojmi! Je tu tiež ovládač s dotykovou obrazovkou… Sedadlo sa môže premeniť na úplne plochú posteľ! Stolík sa dá otvoriť tu niekde… Aaaa, tu! ๐Ÿ˜€ Miesta pri okne majú tiež takéto ukladacie priestory… Obrazovky sú obrovské! A v neposlednom rade… Prvá trieda Pozrite sa na toto! Úžasné sedadlo prvej triedy Emirates! ๐Ÿ˜€ Spravme si najskôr trochu súkromia a zatvorme dvere! Wow, toto sedadlo je naozaj rýdzi luxus! Každý pasažier dostane jeho/jej vlastný poznámkový blok! Sú tu aj produkty krásy a malé schované zrkadlo! Samozrejme je tu aj veľká miska snackov! A falošná kvetina! Hahaha, som prekvapený, že to nie je ozajstná… Dodatočne je tu aj mini bar! Wow, to je…wow…hmm… Bolo to naozaj nutné spraviť to automaticky? Mimochodom, toto lietadlo (A6-EUB) bolo dodané Emirates deň pred tým, ako som natočil toto video, ešte žiadny pasažier na ňom neletel…Takťe všetko je ešte nové a lesklé! ๐Ÿ˜€ Slúchadlá… Naozaj, naozaj super! Čas na spanie v tejto plne-plochej posteli! ๐Ÿ˜€ Ale je to tu moc svetlé, spravme tu tmu! Wow, je tu dokonca aj fontána s ozajstnou vodou! Poďme sa pozrieť do kúpeľne! Počkaaaať, čo tým myslíte? xD Do čerta! To je obrovské! Kúpeľňa má naozaj všetko potrebné vybavenie! Mysleli na všetko! Dobre, ďakujem pekne za pozeranie! Dúfam, že ste si to užili. Vidíme sa v piatok na nový treipreport! ๐Ÿ˜€ Prihláste sa na odber, ak nechcete zmeškat naše budúce videá! ๐Ÿ˜€

You May Also Like

About the Author: Oren Garnes

100 Comments

 1. business class n first class are not suitable for an indian..bcz we indian are always focused on good food n tight sleep while travelling..so i think premium economy is the best option for a middle class indian…better price with comfort

 2. I feel like I like economy class better coz it gives me more of an aeroplane vibe and it feels more open

 3. I enjoyed the video but I would have liked some commentary and engagement from you as opposed to words on screen. Thank you for doing a comparison video though showing all 3 types of seats ??

 4. Business class has the best value for money in my opinion. First Class is just unnecessary luxury and privilege. The only advantages it has over business class is privacy, exclusiveness, shower on A380 and toiletries, all of which one can do without quite easily. Business class has tons of benefits over economy.

 5. Iโ€™ve tried the business class like four times in Emirates and one time at the first class and theyโ€™re soooo freakin luxury!!!! Love it and after a month Iโ€™m gonna fly to America and it is like 18 hour far from my country and Iโ€™m gonna take the first class again soo excited ?but the economy ones are not that bad

 6. Economy Seats are a budget fare. This is what me and my parents went to LAX from ICN and returned from LAX to ICN using Asiana Airlines. Were it for Business or First, it WOULD BE too expensive and strictly prohibitive.

 7. 1St of all, the seats comfort and the bathroom with toilets and showers, i Really enjoyed very much, the food is excellent, from London To Dubai.

 8. in Flights A 380 from london To Dubai, the first class Aprtment, very quite and they ask you, if you would like the bed to be make?

 9. To Business Class lounge & first Class lounge? you can seat and relaxed & eat what ever you want food and Drink and alcohol ETC.

 10. Hmmm maybe I can afford first class…
  looks in $2 wallet
  A fly
  A wad of gum
  A hair ball
  A cough drop
  Oh! A quarter!

  My hopes and dreams have been crushed ?

 11. I had went to first class It was so amazing I swear they gave a I pad free that was so awesome and the seat was so soft it was so good

 12. I usually take business class cuz economy classโ€™s seats are to cramp and Iโ€™m 6,9 so thatโ€™s why I never took a economy class seat after I hit puberty.

 13. My dream is to fly first class, and i always go economy ? and tomorrow I am going economy!!!!! But I am happy for you ?

 14. Tbh Economy On This Is Better Than Economy On The Airlines I Fly With, (Ryanair + EasyJet)

  All They Have Are Seats, Bathroom, Table And A Pouch :/

  But They're Cheaper So…

  What Do I Say?

 15. Whoa! This is super fancy! I got the chance to fly first class once, and it was nowhere near this quality. We had extra leg room and extra width, and the stewardess came it seemed every few minutes with food and drinks, but that was the only difference (that, and there was a special waiting room we had access to at the airport where there's a small breakfast-style buffet). But we never had a fancy bathroom or shower or private space or anything.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *